Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року

Автор: Анастасия Березовская

Чорні напівпрозорі колготки, як і раніше, знаходяться на піку популярності. Це перевірена роками база, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Але якщо хочеться зробити образ цікавішим, актуальнішим і трендовішим, стилісти показали наймодніші колготки 2024 року. Їх можна носити цілий рік.

Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року - today.ua

Наймодніші колготки 2024

До клітки. Колготки в клітинку з'явилися в колекціях багатьох модних брендів і в різних кольорах. Для початку можна обмежитися чорно-білою, чорно-коричневою або чорно-червоною клітиною, а для більш розкутих та ризикованих можна вибрати кольори яскравіше.

Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року

У кольорову сітку. Класична чорна сітка відійшла на другий план. Тепер дизайнери пропонують додати у життя фарб. Вибирати можна приглушені відтінки жовтого, червоного, сірого чи синього кольорів.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року

Червоні колготки стали писком цього року, їх вигуляли вже багато зірок, стилістів та блогерів. Найкраще спробувати з напівпрозорих червоних колготок.

Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року Не лише чорні: стилісти назвали найтрендовіші колготки 2024 року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кольорові колготки можуть серйозно спотворити пропорції фігури. Якщо у вас не модельні ноги і ви не можете собі дозволити розділяти фігуру на частини, то найкраще брати колготки в тон взуття або спідниці, таким чином завдяки діагоналі кольору вдасться візуально подовжити ноги.

Нагадаємо, стилісти показали наймодніші шапки 2024, які зроблять будь-який образ дорожчим.