Небезпечні домашні рослини, яких варто уникати: викликають хвороби та безсоння

Автор: Ольга Березовська

Цікаво, але вибір кімнатних рослин може вплинути на режим сну людини і навіть сприяти розвитку деяких хвороб. Пропонуємо дізнатися, яких "зелених улюбленців" краще тримати подалі від свого будинку.

Небезпечні домашні рослини, яких варто уникати: викликають хвороби та безсоння - today.ua

Домашні рослини відомі своєю здатністю очищати повітря, але деякі з них можуть бути небезпечними. Їхнє листя виділяє шкідливі речовини, що і призводить до проблем. Які квіти не варто нести у свою оселю?

Хлорофітум

Це популярна рослина, яка є у будинках багатьох українців. Вона невибаглива у догляді і виглядає дуже симпатично. І хоча хлорофітум чудово справляється з очищенням повітря, іноді в його листі можуть міститися спори плісняви, які викликають алергію та проблеми з диханням. А алергія може порушити сон та сприяти розвитку більш серйозних хвороб.

Небезпечні домашні рослини, яких варто уникати: викликають хвороби та безсоння

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Фікус

Це декоративне дерево виділяє речовини, які можуть викликати подразнення шкіри та проблеми з диханням. І тривалий вплив може стати причиною розвитку респіраторних захворювань, появи безсоння та погіршення стану людей, які страждають на астму.

Епіпремнум золотистий

Ця рослина здатна очищати повітря, але при попаданні в організм вона токсична. Якщо маленька дитина або тварина її проковтне, то це може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Небезпечні домашні рослини, яких варто уникати: викликають хвороби та безсоння

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Спатіфілум

Ця квітка підкорила людей своїм елегантним зовнішнім виглядом. Але вона сприяє зростанню плісняви у навколишньому ґрунті, що викликає алергічні реакції та проблеми з диханням, а згодом погіршує якість сну.

Нагадаємо також про кімнатні рослини, які відмінно очищають повітря.