Немитий посуд та розкидані речі: астрологи назвали ТОП-3 найнеохайніших знаків Зодіаку

Автор: Лобанова Єлизавета

Для деяких людей головне те, як виглядають вони самі, а що відбувається за дверима їхніх квартир та будинків залишається в таємниці. Деколи там справжнє безладдя та хаос. Астрологи переконані, що охайність властива не всім знакам Зодіаку. Зокрема, для трьох з них творче безладдя вдома - це цілком нормально.

Немитий посуд та розкидані речі: астрологи назвали ТОП-3 найнеохайніших знаків Зодіаку - today.ua

Природжені замазури за знаком Зодіаку

Скорпіон

Скорпіони готові забратися перед приходом гостей, але в решту часу вони знайдуть вдома важливіші справи. Представники цього знаку Зодіаку вдома люблять валятися в ліжку, дивитися телевізор, грати на приставці, їсти смачні страви (приготовлені не ними), але тільки не прибирати. При цьому Скорпіони стежать за новинками техніки і будуть першими, хто придбає нову модель робот-пилососа, посудомийну машину тощо. Однак, ними користуватимуться інші домочадці, але точно не Скорпіон.

Немитий посуд та розкидані речі: астрологи назвали ТОП-3 найнеохайніших знаків Зодіаку

Лев

Для Левів – немитий посуд у раковині не є приводом для занепокоєння. Вони обов'язково приберуться, але тільки коли залишиться час. Адже головне для Львів – це їхній зовнішній вигляд, а потім уже все інше. Якщо Лев поспішає на роботу, зустріч, побачення, то у пріоритеті не заправлене ліжко, а випрасувана сукня та чисті туфлі. Часто Леви наймають персонал, який допомагає їм у домашніх справах. Леви тим часом зосередяться на заробітку додаткових грошей.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Козеріг

Козерогів не можна назвати грязнулями, особливо чоловіків. Але жінки, народжені під цим сузір'ям, менш відповідально ставляться до порядку в будинку. Вони можуть лежати на ліжку і дивитися годинами на павутиння, і жоден мізинець не здригнеться, щоб підвестися і швидше прибрати його. Часто Козероги делегують обов'язки з прибирання на своїх  дітей, подружжя та інших членів сім'ї. Козеріг може вирішити самостійно забратися, але для цього має статися щось надприродне. Неочікуваних гостей Козероги не люблять, як ви можете здогадатися. Адже для прийому гостей потрібно спеціально забратися.

Раніше повідомлялося, хто зі знаків Зодіаку не створений для сімейного життя і зраджує своїх партнерів.