“Боягузливе створіння“: карпатська мольфарка розповіла, коли помре Путін

Карпатська мольфарка, учасниця програми "Битва екстрасенсів" Магдалена Мочіовські розповіла, коли смерть наздожене російського диктатора. За її прогнозом, Володимир Путін невиліковно хворий і піде з життя вже до кінця 2023 року.

“Боягузливе створіння“: карпатська мольфарка розповіла, коли помре Путін - today.ua

Мольфарка розповіла, що Путін хворий на онкологічне захворювання, проте завдяки народним методам лікування та біоенергетичній підтримці, які надають придворні екстрасенси, йому іноді стає краще.

"Особисто кремлівський диктатор у крові не купається, але на ньому є людська кров. Дуже багато крові. Так, він робить це чужими руками, але суть від цього не змінюється. Коли він помре, ми чітко не знаємо, визначити це в енергетичному плані неможливо – у нього є кілька двійників. Але гадаю, це станеться до кінця року", - зазначила мольфарка.

“Боягузливе створіння“: карпатська мольфарка розповіла, коли помре Путін

За її словами, двійники відволікають Путіна від якнайшвидшої смерті, розсіюючи енергетичні удари, які завдають екстрасенси. Працюють і штатні кремлівські екстрасенси, які, зокрема, розсіюють негативну енергію, що випромінюється простими людьми у сторону Путіна.

Мольфарка вважає, що російський диктатор вірить у надприродну езотерику і хоче захистити себе від будь-якої магії. Однак те, чого він так боїться, від того він і помре, вважає Магдалена Мочіовскі.

"Він мало того, що вірить, так він ще й боягузливе створення. Він хоче убезпечити себе від якоїсь магії, як від якоїсь хвороби. Але це не допоможе. Історичний досвід показує, що якщо чогось боїшся, від того і помреш", - додала екстрасенс.

Раніше український екстрасенс Марія Тиха розібрала особисте життя президента Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської на картах Таро.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua