Ніколи не підуть “наліво“: названі найвірніші в коханні знаки Зодіаку

Автор: Ольга Березовська

Вірність у відносинах – дуже важливий чинник. Однак не всі люди завжди готові зберігати її. А ось представники деяких знаків Зодіаку ніколи не погодяться на роман чи інтрижку на стороні. Астрологи назвали тих, хто не схильний до зрад, брехні та секретів у відносинах.

Ніколи не підуть “наліво“: названі найвірніші в коханні знаки Зодіаку - today.ua

Козеріг

Представники цього знаку ненавидять брехню та будь-які ігри у відносинах, тому вони просто не здатні на зраду. Козероги люблять домашній затишок, а ось швидкоплинні романи – це не їхня історія. Вони завжди намагаються будувати міцні та довгострокові відносини, тому від них точно не варто чекати походів "наліво".

Лев

Це зухвалі та сміливі люди, які високо цінують вірність та чесність у стосунках. Леви дуже ревниві та готові на все заради коханих людей. Вони ніколи не підуть на ризик втратити партнера заради п'ятихвилинного захоплення. Представники цього знака не схильні зраджувати, і того ж чекають від коханого.

Ніколи не підуть “наліво“: названі найвірніші в коханні знаки Зодіаку

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Діва

Це найнадійніший і найвірніший знак Зодіаку. Астрологи кажуть, що сім'я завжди на першому місці для Дів, тому вони шукають ту людину, яка так само хотітиме побудувати міцну родину. До того ж, вони дуже відповідальні, тому їх не цікавлять швидкоплинні зв'язки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Телець

Народжені під цим знаком люди буквально створені для побудови глибоких та міцних стосунків. Вони люблять створювати затишок у будинку та оточувати близьких турботою та любов'ю. Для Тельців сім'я – головний пріоритет, тому вони залишаються вірними навіть якщо не отримують того ж натомість від партнера.

Нагадаємо також про знаки Зодіаку, які, навпаки, легко йдуть на зраду.