Об'ємні стрижки на тонке волосся: п'ять способів вдало укласти пасма будь-якої довжини

Стрижки для тонкого волосся набагато різноманітніші, ніж може здатися на перший погляд. Якщо вас природа не нагородила пишною шевелюрою, це не привід засмучуватися. Компенсувати нестачу об'єму волосся можна вдало підібраною зачіскою. Пропонуємо також скористатися деякими нашими порадами, які допоможуть вкласти тонке волосся будь-якої довжини.

Об'ємні стрижки на тонке волосся: п'ять способів вдало укласти пасма будь-якої довжини - today.ua

Найчастіше власницям тонкого волосся перукарі пропонують підстригти класичне каре будь-якої довжини, стрижку піксі або каскад із довжиною до плечей. Об'єму локонам додає багатошаровість. Головне — не переборщити із градуюванням пасм.

Філірування підходить не кожному типу волосся. Дуже рідкі або кучеряві локони так чином краще не стригти. Волосся стане сильно кудлатим і неслухняним.

Доглядати тонке волосся потрібно за допомогою додаткових засобів, адже однією стрижкою додатковий обсяг не створиш. Якщо у вас дуже пошкоджені фарбовані кінці волосся, використовуйте шампунь для об'єму та кондиціонер для зволоження. Якщо класичні кондиціонери (бальзами-ополіскувачі) занадто обтяжують тонке волосся, спробуйте кондиціонери-спреї, що не змиваються. Об'ємні стрижки на тонке волосся: п'ять способів вдало укласти пасма будь-якої довжини Зверніть увагу на засоби догляду, що містять філоксан. Це молекула, яка потрапляє у волосся з вологою. Коли волосся висихає, воно сильно збільшується в обсязі.

Ще один важливий нюанс – сушити волосся для надання об'єму потрібно лише головою вниз. Краще налаштувати ваш фен на тепле повітря, а потім просушити трохи прохолодним.

Якщо обсягу на волоссі вам, як і раніше, не вистачає, тоді скористайтеся бігуді великого діаметру. Якщо ліньки крутити по всій голові, можна закрутити тільки верхню частину волосся. Робимо цю маніпуляцію на тепле, розігріте феном волосся, і залишаємо на півгодини.

Раніше ми назвали найкращу стрижку, що омолоджує, для жінок старше 40 років.

ДЖЕРЕЛО76.ru