“Окупанти потрапили у пастку“: астролог спрогнозувала загострення військових дій у червні

З'явився новий прогноз на червень. Астролог Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро та спрогнозувала загострення військових дій на території нашої країни.

“Окупанти потрапили у пастку“: астролог спрогнозувала загострення військових дій у червні  - today.ua

Езотерик вважає, що найближчим часом на українців чекають погані новини, масовані ракетні атаки продовжаться і емоційна напруга зростатиме. Проте ЗСУ дадуть гідну відповідь окупантам. На думку Тимощук, ситуація стабілізується у найближчі три місяці.

Максимально небезпечно зараз у Києві, але результат усіх трагічних подій буде на користь України.

Таролог вказала на небезпеку води, маючи на увазі підрив Каховської ГЕС. Потрібно оберігати Запорізьку АЕС та прибережні зони, є ризик зараження води. Можуть виникнути проблеми з харчуванням та дефіцит води.

"Можуть бути різного роду маніпуляції та контроль у банківській системі. Більше того, активізується Марс – Бог війни, тому може трапитися загострення військових дій, будуть вибухи. Можуть садити у в'язницю когось зі влади, а також людей, яких мають покарати за скоєні злочини. Потрібно берегти жінок та дітей, тому що їм загрожує найбільша небезпека", - зазначила Яна.

Футуролог також спрогнозувала контрнаступ і запеклу боротьбу сторін. За її словами, багато чого буде приховано, аж до місця проведення бойових дій. Люди дізнаються про деталі вже за підсумком подій. Тимощук побачила перемогу України у боях за Бахмут.

Військові операції матимуть успіх, але не так швидко, як нам би того хотілося.

"Поки що я бачу руйнування веж, високих будинків, адміністративних будівель, різних вишок. Тому обстріли триватимуть, але з меншою інтенсивністю. У Києві будуть руйнування. РФ битиме Центр ухвалення рішень і адміністративні будівлі. Три людини з нашого уряду можуть постраждати. А все тому, що Росія біситься через рішення Володимира Зеленського, які негативно впливають на Путіна", - заявила Яна.

Жителям Маріуполя загрожує небезпека, наголосила фахівець. Можлива катастрофа, внаслідок якої людям доведеться масово переїжджати.

Щодо теракту на Каховській ГЕС, винні будуть покарані, а саму станцію відновлюватимуть за допомогою інших держав. При цьому сильних наслідків вибуху не буде. Тимощук вважає, що Херсонська область повернеться під контроль України.

“Окупанти потрапили у пастку“: астролог спрогнозувала загострення військових дій у червні

Вже взимку 2023-2024 може бути укладено договір, який допоможе Україні закрити питання з Каховською ГЕС та перемогти у війні.

"Окупанти потрапили у пастку, і далі ситуація для них буде ставати тільки гіршою і гіршою. Тому зробити заплановане їм не вдасться, і вони почнуть тікати. Є два сценарії розвитку подій - або активні бойові дії закінчаться протягом восьми місяців, або піде "обнулення" і буде нова фаза війни. Ми у будь-якому випадку святкуватимемо перемогу", - цитує астролога УНІАН.

Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс назвав дату початку радикальних змін на фронті. Він спрогнозував прорив ЗСУ та грандіозний контрнаступ.

ДЖЕРЕЛОУНИАН