Орхідею змусить зацвісти корисна спеція: лайфхак від садівників

Автор: Леся Ловіцька

Орхідею можна змусити цвісти практично цілий рік, якщо знати, як правильно доглядати за примхливою рослиною. Названо одну корисну спецію, яка допоможе досягти результату.

Якщо орхідея виглядає слабкою, у неї жовтіє і опадає листя, а також сохне стебло, потрібно терміново її рятувати. Причин для поганого самопочуття рослини може бути багато, але добрива здатні творити чудеса. Спробуйте використати куркуму, яка напевно знайдеться на кухні.

Орхідею змусить зацвісти корисна спеція: лайфхак від садівників - today.ua

Цю спецію радять додавати до чаю та страв, щоб підвищити захисні сили організму. Позитивний вплив вона матиме і на орхідею. Це натуральний засіб для боротьби з бактеріями.

Як використовувати куркуму для орхідеї

Щоб приготувати добриво, розчиніть половину чайної ложки куркуми у 0,5 літра води. Далі потрібно вийняти рослину з горщика та опустити корінь у розчин. Нехай орхідея постоїть у ньому протягом півгодини.

Потім орхідею слід знову помістити в горщик і налити туди воду, а коли з'явиться каламутний осад, поміняти її на чисту. Видаліть пошкоджене коріння орхідеї. Зазначена процедура сприяє більш активному вбиранню води корінням – з'являтиметься нове та сильне. Листя набуде яскраво-зеленого відтінку і незабаром ви побачити нове цвітіння.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Орхідею змусить зацвісти корисна спеція: лайфхак від садівників

Орхідея зацвіте після зміни температури

Для того, щоб рослина тішила око буйним кольором, потрібно прагнути забезпечити їй різницю температур. У нічний період має бути прохолодніше, ніж у денний. Добре, якщо різниця складатиме 10-15 градусів.

Також важливо, щоб орхідея не перебувала під впливом прямих сонячних променів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Правильна кількість світла має вирішальне значення. Занадто мало - вона не цвітиме, заанадто багато - листя може згоріти", - зазначила флористка Джин Кабальєро.

Якими чотирма засобами потрібно поливати орхідею для цілорічного цвітіння.