Папір для випічки стане у пригоді не тільки на кухні: як ще можна використовувати пергамент

Автор: Ольга Березовська

Для випікання печива чи тортів господині часто використовують пергамент. Але не всі знають, що папір для випічки може стати в пригоді не тільки на кухні. Як його ще можна використовувати?

Папір для випічки стане у пригоді не тільки на кухні: як ще можна використовувати пергамент - today.ua

Досвідчені господині знають безліч цікавих лайфхаків, які допомагають їм у приготуванні та прибиранні будинку. І в Мережі вони часто діляться корисними порадами з іншими людьми. Так, вони розповіли про чотири способи використання паперу для випікання не за прямим призначенням.

Чищення кранів та змішувачів

Змішувачі на кухні та у ванній кімнаті часто покриваються плямами, які псують їхній зовнішній вигляд. Впоратися з ними допоможе шматок паперу для випікання, яким потрібно натерти крани. Текстура пергаменту допоможе швидко видалити неприємні сліди та залишить непомітний захисний шар, який відштовхуватиме майбутні забруднення.

Полички та ящики

Якщо покласти листи пергаменту на полички у ванній або на кухні, це допоможе захистити їх від плям і забруднень. Це значно полегшить збирання. Все, що потрібно буде зробити, просто замінити брудний папір для запікання на чистий.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Папір для випічки стане у пригоді не тільки на кухні: як ще можна використовувати пергамент

Захист срібла

Ті, у кого вдома є столове срібло, знають наскільки воно схильне до потьмарення. І використання пергаментного паперу допоможе захистити ножі, виделки та ложки від потемніння. Потрібно просто накрити прибори листом пергаменту перед тим, як прибрати їх в місце зберігання. Воскове покриття на папері уповільнить процес окиснення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для прасування

Є типи тканин, які досить складно гладити. Занадто гаряча праска може пошкодити їх і річ буде зіпсовано. Але якщо накрити матеріал листом пергаменту і пропрасувати зверху, то це запобігає такій неприємній ситуації.

Пропонуємо також дізнатись кілька лайфхаків, які допоможуть швидко очистити пригорілий жир зі сковороди.