66-річний Павло Зібров отримав повістку на оновлення даних від ТЦК, незважаючи на те, що він уже не призовного віку. Але артист все ж таки пішов у військкомат, щоправда зробив це вельми оригінально.
![Павло Зібров розповів про похід у ТЦК для оновлення даних: “Там усі розбіглися“ Павло Зібров розповів про похід у ТЦК для оновлення даних: “Там усі розбіглися“ - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2024/06/vdf-768x494.jpg)
В Україні триває мобілізація, тому повістки отримують багато українських чоловіків. Серед них і зірки шоу-бізнесу. Наприклад, Народний артист Павло Зібров. Співак вирушив до ТЦК, але, як і властиво будь-якій творчій особистості, зробив це з особливим розмахом – узяв із собою цілий військовий оркестр.
Про свою невелику пригоду виконавець розповів у програмі "Ранок у великому місті". Павло повідомив, що йому надійшло запрошення від військкомату, в якому йшлося, що він має оновити свої військово-облікові дані. Зібров зізнався, що не очікував отримати повістку, але не став її ігнорувати.
У день, коли артист знімав новий кліп на оновлену версію свого хіта "Хрещатик" разом із військовим оркестром, він і вирішив відвідати ТЦК.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
"Я беру банду з духовими інструментами, 40 осіб військових, і ми під "Хрещатик" йдемо під ТЦК уточнювати дані. Підійшли, а там усі розбіглися. Кажу: "Старший лейтенант Зібров прибув". Мені сказали, що я придатний", - поділився історією співак.
Нагадаємо, що нещодавно відомий український поет і музикант Сергій Жадан вступив до лав ЗСУ.