Павло Зібров розповів про похід у ТЦК для оновлення даних: “Там усі розбіглися“

Автор: Ольга Березовська

66-річний Павло Зібров отримав повістку на оновлення даних від ТЦК, незважаючи на те, що він уже не призовного віку. Але артист все ж таки пішов у військкомат, щоправда зробив це вельми оригінально.

Павло Зібров розповів про похід у ТЦК для оновлення даних: “Там усі розбіглися“ - today.ua

В Україні триває мобілізація, тому повістки отримують багато українських чоловіків. Серед них і зірки шоу-бізнесу. Наприклад, Народний артист Павло Зібров. Співак вирушив до ТЦК, але, як і властиво будь-якій творчій особистості, зробив це з особливим розмахом – узяв із собою цілий військовий оркестр.

Про свою невелику пригоду виконавець розповів у програмі "Ранок у великому місті". Павло повідомив, що йому надійшло запрошення від військкомату, в якому йшлося, що він має оновити свої військово-облікові дані. Зібров зізнався, що не очікував отримати повістку, але не став її ігнорувати.

У день, коли артист знімав новий кліп на оновлену версію свого хіта "Хрещатик" разом із військовим оркестром, він і вирішив відвідати ТЦК.

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Павло Зібров розповів про похід у ТЦК для оновлення даних: “Там усі розбіглися“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я беру банду з духовими інструментами, 40 осіб військових, і ми під "Хрещатик" йдемо під ТЦК уточнювати дані. Підійшли, а там усі розбіглися. Кажу: "Старший лейтенант Зібров прибув". Мені сказали, що я придатний", - поділився історією співак.

Нагадаємо, що нещодавно відомий український поет і музикант Сергій Жадан вступив до лав ЗСУ.