Перші заморозки та снігопади: синоптики розповіли, коли в Україні різко похолодає ще до початку зими

Жовтень в Україні цього року досить теплий, а ось листопад розпочнеться одразу із зимової погоди. Судячи з прогнозу, опалення до будинків українців запустять 1-2 листопада. Саме в ці числа синоптики передають зниження температури до +8 градусів вдень і до 0...+2 градусів вночі.

Перші заморозки та снігопади: синоптики розповіли, коли в Україні різко похолодає ще до початку зими - today.ua

Згідно з прогнозом, перші снігопади накриють міста України вже у другій половині листопада.

Усю другу половину листопада синоптики прогнозують опади в Україні у вигляді дощів та мокрого снігу. Температура повітря після 15 листопада почне опускатися трохи нижче нуля, а після 21 листопада вдарять сильні морози. Синоптики попередили українців про -11 градусів вдень та -15 градусів вночі.

В останні дні листопада трохи потеплішає. Вдень стовпчики термометрів покажуть -4...-1 градусів. Вночі традиційно буде холодніше.

Перші заморозки та снігопади: синоптики розповіли, коли в Україні різко похолодає ще до початку зими

За прогнозом, на мешканців південних областей України також чекає холодний листопад. Морози там будуть не так часто, але денна температура повітря із середини листопада не перевищуватиме +7... +11 градусів. Іноді проходитимуть дощі. Конкретне зимове похолодання розпочнеться у південних областях лише 20-23 листопада. Вдень стовпчики термометрів покажуть -8 градусів. У Херсоні мінімальна нічна температура складатиме -9 градусів, а денна – до -1.

На мешканців західних областей України в листопаді чекає середня місячна температура +7.... +10 градусів вдень, вночі - від 0 до +4 градусів. В останні дні місяця вночі стовпчики термометрів почнуть опускатися нижче нуля.

У Києві листопад розпочнеться із сонячної та сухої погоди, а похолодання настане після 7 числа. Вдень синоптики передають у середньому +4...+7 градусів тепла, а вночі – від 0 до +3 градусів. Опадів не очікується, але буде багато похмурих днів.

Раніше повідомлялося, якою буде погода взимку 2022-2023 в Україні.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua