Перший млинець нанівець: жіночі знаки Зодіаку, які виходять заміж мінімум два рази

Автор: Ольга Березовська

Не кожній жінці вдається знайти сімейне щастя у першому шлюбі. Тому вони намагаються знову і знову. І астрологи впевнені, що знак Зодіаку може вплинути на те, скільки разів жінка вийде заміж.

Перший млинець нанівець: жіночі знаки Зодіаку, які виходять заміж мінімум два рази - today.ua

Близнюки

Це яскраві та товариські жінки, які легко стають душею компанії. Вони люблять привертати увагу та заводити нових знайомих, що може не сподобатися чоловікові Близнюків. І якщо ці ревнощі починають "душити" представниць цього знака, вони наважуються на розлучення. Крім того, таким жінкам складно підтримувати стосунки з чоловіком, який не докладає особливих зусиль для зміцнення шлюбу, постійно чіпляється до дій дружини та критикує її.

Терези

Представниці цього знака відомі своєю нерішучістю. Перш ніж зробити вибір, вони ретельно зважують усі "за" та "проти", щоб переконатися, що ухвалили правильне рішення. І шлюб для Терезів – дуже серйозний крок. Тим не менш, це не рятує їх від можливості помилитися. Жінки не прощають чоловікам надто холодного ставлення, тому й наважуються на розлучення.

Перший млинець нанівець: жіночі знаки Зодіаку, які виходять заміж мінімум два рази

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Скорпіон

Жінки, народжені під цим знаком, одні з найвідданіших у гороскопі. Якщо вони наважуються на шлюб, це показує їх впевненість у партнері. Але, на жаль, нерідко Скорпіони стикаються зі зрадою, яку не терпітимуть. Вони не можуть жити з людиною, яка здатна на зраду, тому і подають на розлучення. І в нові відносини вступають після тривалого періоду.

Стрілець

Стрільці настільки цінують власну свободу, що одружуються неохоче. Проте повністю присвятити себе сім'ї та домашнім справам такі жінки не готові. І якщо чоловік це не терпітиме, то представниця цього знака принесе йому документи про розлучення.

Перший млинець нанівець: жіночі знаки Зодіаку, які виходять заміж мінімум два рази

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Риби

Жінки-Риби схильні ідеалізувати свого чоловіка. І якщо в результаті вони побачать його недоліки, то почнуть шукати нового чоловіка, сподіваючись, що нові стосунки будуть благополучнішими. Тому представниці цього знака можуть неодноразово одягати весільну сукню, доки не зустрінуть кохання свого життя.

Пропонуємо також дізнатися про знаки Зодіаку, які часто поводяться як діти.