Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023

Стилісти назвали наймодніші черевики цього сезону, які зроблять навіть найнудніший образ трендовим і кричащим. Підійде така модель не всім, оскільки виглядає незвичайно.

Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023 - today.ua

У розпал модних показів світових брендів у вічі впадає одна істотна модна деталь - взуття з квадратним носком. Такі бренди, як Prada, Jil Sander, Manu Atelier або Miista представили свої колекції, впровадивши квадратний носок.

У розпал Тижня моди весна-літо 2024 цю модель вигуляли одні з найпопулярніших блогерів та інфлюєнсерів. Вони вибирали дуже екстравагантні моделі взуття, які найчастіше порушували пропорції фігури та виглядали смішно. Однак не потрібно рівнятися на зірок, адже їхня мета привернути увагу, викликати емоцію.

Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023 Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023 Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023

Варто звернути свій погляд на спокійніші моделі з квадратним носком: акуратні ботильони, черевики-панчохи, грубі чоловічі туфлі в стилі 90-х. Але варто зазначити, що вузькі черевики не підійдуть дівчатам із широкою стопою – у такому разі можна вибрати вільніші моделі.

Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023 Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023

І важливо пам'ятати правило – невисоким і худим дівчатам варто уникати масивного взуття, а пишним – на тонкій підошві, оскільки будуть порушені пропорції фігури.

Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023 Підійдуть не всім: названі наймодніші черевики на осінь-зиму 2023

Нагадаємо, стилісти показали чотири фасони укорочених пальто для теплої осені, які зараз у тренді.