“Я бачу евакуацію, люди тікають“: мольфар назвав одну область, з якої масово виїжджатимуть українці

Автор: Леся Ловіцька

З'явився прогноз про несприятливу обстановку в одній області України. Мольфар Макс Гордєєв заявив, що з цього регіону масово виїжджатимуть українці.

“Я бачу евакуацію, люди тікають“: мольфар назвав одну область, з якої масово виїжджатимуть українці - today.ua

Йдеться про Сумську область. Езотерик завив, що зробив розклад на картах і тепер може спрогнозувати складні умови у вказаному регіоні. З нього потрібно виїжджати якнайшвидше. Це пов'язано з масованим обстрілом, який спостерігатиметься там.

За словами Гордєєва, Сумщина страждатиме від ракет, безпілотників та іншої зброї російських окупантів. Провидець наголосив, що там найближчим часом буде вкрай небезпечно.

"Евакуація. Я бачу активну евакуацію, люди тікають. Це про що каже - позитиву немає", - зазначив мольфар.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Макс Гордєєва порадив українцям приготувати їжу та воду, зарядити павербанки. Обстріли будуть щоденними, потрібно бути обережними й уважними. Є велика ймовірність попадання в якусь електростанцію.

Астрологічний прогноз

Астролог Ангеліна Вакуліна назвала міста України, де буде вкрай небезпечно. Зазначено, що буде ситуація, пов'язана із дитячими установами та дітьми. Вона закликала громадян тримати документи та банківські картки при собі.

Підвищена небезпека прогнозується для Києва, Харкова, Вінниці, Полтавської області, Одеси, Запоріжжя, Кривого Рогу, Миколаєва та Черкас.

Астролог Поліна Павлова завила, що повномасштабна війна може завершитися вже у 2024 році, а якщо цього не станеться – тоді у 2026 році. Вона уточнила, що в Україні розпочався новий "підперіод", коли може встановитися певна стабільність.

За словами ясновидиці, крайня точка бойових дій – 2026 рік:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У цей підперед люди почнуть відчувати оптимізм, позитив, багато хто повернеться додому".

Раніше астролог Яна Тимощук також спрогнозувала складну ситуацію в Україні у квітні 2024 року. Вона заявила, що народ масово тікатиме з країни.