Рейтинг порід собак з найміцнішим здоров'ям: господарі забудуть про ветеринарів

Собаки, як і люди, мають різні хронічні захворювання, можуть переохолоджуватися, впадати в депресію, страждати від зайвої ваги і отримувати травми. Але є породи, здоров'я яких досить міцне, і ходити часто до ветеринара з ними господарям не доведеться. Безумовно, все дуже індивідуально, але самі ветеринари склали рейтинг псів з богатирським здоров'ям.

Рейтинг порід собак з найміцнішим здоров'ям: господарі забудуть про ветеринарів - today.ua

На першому місці знаходиться порода ердельтер'єр. Це собака з дуже міцним імунітетом. Їй необхідно багато рухатися і активно тренуватися. Такий вихованець не пристосований до проживання в квартирі, йому потрібен просторий обгороджений двір. Якщо ви хочете, щоб ваша собака була здорова, ні в якому разі не купуйте тварину у випадкових заводчиків або в зоомагазинах.

Рейтинг порід собак з найміцнішим здоров'ям: господарі забудуть про ветеринарів

Потужним і міцним псом є анатолійська вівчарка або кангал. Важливо зробити цій собаці вчасно всі щеплення, і тоді проблем зі здоров'ям у неї бути не повинно. Також давайте кангалу регулярно вітаміни. Через великий зріст і вагу псу може не вистачати корисних мікроелементів тільки з їжі. Періодично собаку потрібно оглядати на кліщів і проводити профілактику від паразитів. Це стосується всіх собак.

Австралійський келпі також відома, як одна з найбільш здорових і розумних собак. Ці тварини легко адаптуються під будь-які кліматичні умови, в тому числі сильні морози. Представники цієї породи обов'язково повинні багато рухатися, тому їм потрібні великі широкі простори. Рейтинг порід собак з найміцнішим здоров'ям: господарі забудуть про ветеринарів Бельгійський малінуа - цю собаку через витривалість і відмінне здоров'я часто беруть на службу в поліції.

Фараонова собака і фокстер'єр також опинилися у списку псів з міцним здоров'ям. Крім того, вони вважаються довгожителями. Головне, не перегодовувати таку собаку, оскільки фараони схильні до швидкого набору зайвої ваги.

Хаскі і коргі закривають рейтинг найздоровіших порід собак. У цих порід іноді можуть бути вроджені патології, так як збільшення розміру серця і підвищене згортання крові. Ще у хасок діагностують шкірні захворювання, пов'язані зі зниженням пігментації шкіри і хвороби, що виникли внаслідок алергічних реакцій.

Раніше повідомлялося, які породи собак бояться холоду і їм необхідний спеціальний одяг на осінньо-зимовий період.

ДЖЕРЕЛОprimamedia.ru