Ретроградний Меркурій добігає кінця: життя яких знаків Зодіаку відразу зміниться на краще

Автор: Ольга Березовська

Багато людей стикаються з неприємностями в період Ретроградного Меркурія, тому з нетерпінням чекають на його закінчення. І це станеться вже 25 квітня. Астрологи розповіли, життя яких знаків Зодіаку помітно покращиться після завершення цього бурхливого періоду.

Ретроградний Меркурій добігає кінця: життя яких знаків Зодіаку відразу зміниться на краще - today.ua

Телець

Для Тельців Ретроградний Меркурій стає особливо важким періодом, що стосується їхніх особистих відносин та фінансового стану. І вже незабаром після його закінчення представники цього знаку зможуть побачити зміни на краще. Вже 26 квітня вони отримають чудові новини щодо їхньої роботи, і шанс покращити своє матеріальне становище. Найближчим часом на Тельців чекає більш стабільний період, який вони зможуть успішно використовувати.

Близнюки

Це знак, яким керує Меркурій, тому його ретроградний цикл активніше діє на Близнюків, ніж на інших людей. У цей період вони стикаються з проблемами у спілкуванні та непорозумінням у відносинах із близькими. Але відразу після його закінчення представники цього знака зможуть знайти потрібні слова, щоб чіткіше висловлювати свої думки та ідеї, що допоможе їм під час особистих та ділових зустрічей.

Ретроградний Меркурій добігає кінця: життя яких знаків Зодіаку відразу зміниться на краще

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Терези

Терези стають особливо чутливими в період Ретроградного Меркурія. А його закінчення знижує напругу та покращує відносини представників цього знака з колегами та близькими людьми. Тому вони можуть використати цей момент для вирішення розбіжностей та поновлення спілкування зі старими знайомими.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стрілець

Такі люди зазвичай дуже оптимістичні, але Ретроградний Меркурій змушує їх більш критично ставитися до життя. І це негативно позначається на настрої Стрільців. На щастя, після закінчення цього бурхливого періоду вони зможуть відчути себе краще та докласти зусиль для професійного чи особистісного розвитку.

Пропонуємо також дізнатися про знаки Зодіаку, які постануть перед труднощами наприкінці квітня.