Розумна стрижка - тренд 2024 року: як зробити ідеальну зачіску

Автор: Леся Ловіцька

Розумна стрижка стане справжнім трендом у 2024 році. Стилісти підказали, як зробити зачіску, яка не потребує укладання.

Розумна стрижка - тренд 2024 року: як зробити ідеальну зачіску - today.ua

Жінки часто роблять у салонах краси стрижки, які складно доглядати в домашніх умовах. Так, химерні форми вимагають ретельного укладання з використанням стайлінгових засобів. Однак мало хто має час на це, особливо вранці.

У моду ввійшли так звані розумні стрижки, у створенні яких враховуються індивідуальні особливості волосся. Майстер аналізує стан локонів, наскільки вони щільні та здорові, легко завиваються або повністю прямі. Його завдання – створити особливу зачіску для кожної клієнтки з огляду на її зовнішність. Така зачіска завжди виглядатиме чудово – навіть після простого миття голови та сушіння природним способом.

Якщо у жінки густі пасма, ідеальний для неї варіант стрижки – каскад. Застосовується техніка градуювання шарів. Кінчики волосся філіровані. Аналогічні прийоми на тонкому та рідкому волоссі абсолютно неприйнятні – зачіска буде виглядати неакуратно, акцентує увагу на рідкості волосся і точно не прикрасить свою власницю.

Розумна стрижка - тренд 2024 року: як зробити ідеальну зачіску

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Розумну стрижку можна зробити як на короткому, так і на довгому волоссі. Головне – вона має тримати форму, а це можливо, якщо зробити правильний вибір. Тонке і рідке, але при цьому довге волосся, виглядає не так вдало, як воно ж зі стрижкою каре або подовженим бобом.

Розумна стрижка - тренд 2024 року: як зробити ідеальну зачіску

Стиліст повинен врахувати, як клієнтка зазвичай носить волосся: на який проділ, якщо чубок і який. Особливість розумної стрижки - в об'ємі, він повинен бути присутнім і без мусу чи спреїв. Можливо, доведеться розлучитися з довжиною, щоб надати волоссю форму.

Для кучерявого волосся потрібно проаналізувати форму завитків, щоб постригти його правильно. Так вони виглядатимуть більш живими та красивими.

Розумна стрижка - тренд 2024 року: як зробити ідеальну зачіску

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найпопулярніші варіанти розумної стрижки: текстурний боб середньої довжини, піксі, каре, драбинка або каскад. Якщо зробити його для "відповідного" волосся, укладання буде максимально простим - за допомогою рук і фену. При цьому зачіска не вимагатиме регулярного оновлення – достатньо відвідувати салон раз на кілька місяців.

Раніше була названа ідеальна омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років, яка підходить для тонкого волосся.