Баклажани дадуть багатий врожай: чим підживити розсаду наприкінці липня

Баклажани, як і інші овочі, потребують постійної "підтримки". Їх потрібно не тільки прополювати і вчасно поливати, а й підгодовувати. Городники називають баклажани одними з "ненажерливих" рослин. Щоб отримати багатий врожай цього смачного сезонного овочу, потрібно його удобрити. А чим? Ми розповімо у матеріалі.

Баклажани дадуть багатий врожай: чим підживити розсаду наприкінці липня - today.ua

Чим підживити баклажани у липні?

Задовольнити апетити баклажанів городники рекомендують за допомогою кропив'яного настою. А найголовніше, що цим азотовмісним підживленням можна удобрити як ще зелені кущі, так вже й дорослі з плодами, що наливаються на них.

Городники також рекомендують розвести азот із настоєм коров'яку: частина гною на 10 частин води.

Баклажани дадуть багатий врожай: чим підживити розсаду наприкінці липня Можна спробувати неорганічне добриво, яке теж добре забезпечить баклажани азотом. Йдеться про розчин із сечовиною або нітратом амонію. Для цього на відро води потрібно розвести лише 15 г речовини.

Чудове підживлення для баклажанів у липні – сірчистий калій. Для такого добрива знадобиться 1 столова ложка речовини на 10 л води. Вилити слід по літру розчину під кожен кущ.

Городники зазначають, що наприкінці липня кущі баклажанів особливо потребують калію. Забезпечити їх цією речовиною можна за допомогою деревної золи: склянку золи потрібно розвести у 10 літрах води.

Баклажани дадуть багатий врожай: чим підживити розсаду наприкінці липня Найкращий урожай вдасться зібрати, якщо чергувати підживлення з азотом та калієм для добрива баклажанів у липні.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, що зробити з кущами полуниці після збирання ягід, щоби збільшити врожайність на наступний рік.