Без кип'ятіння та соковарки: рецепт швидкого яблучного соку на зиму з двох інгредієнтів

Сік не просто має бути смачним, а й корисним. Щоб урожай не пропадав даремно, а на зиму та ранню весну у вас завжди під рукою була "баночка вітамінів", пропонуємо вам спробувати закатати на зиму яблучний сік без кип'ятіння та соковарки. Це простий і швидкий рецепт, який вийде навіть у господині-початківця.

Без кип'ятіння та соковарки: рецепт швидкого яблучного соку на зиму з двох інгредієнтів - today.ua

Яблучний сік на зиму - рецепт

Кількість цукру підбирайте в залежності від кількості та сорту яблук. Якщо яблука кислі, цукру можна покласти більше. А щоб додати в сік менше цукру, і тим самим зробити його кориснішим, краще вибирати солодкі сорти яблук.

Складові:

  • Яблука
  • Цукор

Без кип'ятіння та соковарки: рецепт швидкого яблучного соку на зиму з двох інгредієнтів

Спосіб приготування:

  1. Яблука вимити, очистити, видалити насіння та плодоніжку.
  2. Яблука пропускаємо через соковитискач. Якщо хочете, щоб у соку був світліший колір, то можна додати трохи лимонного соку.
  3. Свіжий сік переливаємо в каструлю, і залишаємо на пару годин відстоятися.
  4. Знімаємо плівку, додаємо цукор та ставимо на маленький вогонь. Важливо, що сік потрібно лише нагріти до максимуму – приблизно 95 градусів, але не кип'ятити.
  5. У стерилізовані банки сік розливається гарячим. Закочуємо кришки, перевертаємо банки вгору дном і даємо охолонути. Після цього прибираємо у темне прохолодне місце.

Пропонуємо вам також спробувати заготовити на зиму кабачки по-селянськи - простий рецепт смачного салату без стерилізації.