Боб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тіла

Людство ще не придумало зачіску кращу за боб. Це найпрактичніша, найуніверсальніша, найбільш невимушена та найстильніша стрижка, яка дійсно личить абсолютно всім. І не виходить із моди вже не перше десятиліття. Але якщо класика трохи набридла, то у 2022 році на особливу популярність заслужив боб-бойфренд. У чому його особливість? І як гарно укладати таку стрижку?

Боб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тіла - today.ua

Боб-бойфренд відрізняється від класичного боба тим, що він подовжений і має квадратну форму. Його довжина зазвичай досягає до середини шиї, завдяки чому акцент робиться саме на цю частину жіночого тіла.

Кайя Гербер, Кім Кардаш'ян та Дуа Ліпа на власному прикладі продемонстрували, що боб-бойфренд, попри те, що має досить чоловічу назву, дуже далекий від чоловічого настрою. Навпаки це дуже жіночна та сексуальна зачіска, що підкреслює спокусливі вигини шиї. Боб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тіла Боб-бойфренд чудово підійде під будь-яку форму обличчя, прикрасить представницю прекрасної статі будь-якого віку. Для тонкого волосся чудово підійде багатошаровий боб, для густого – рвана стрижка. Боб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тіла Пом'якшити форму обличчя можна за допомогою трендового чубчика. Не менш ефектно виглядає ця зачіска на кучерявому волоссі. Боб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тілаБоб-бойфренд – трендова зачіска 2022 року, яка підкреслює найкрасивішу частину жіночого тіла Нагадаємо, раніше стилісти розповіли, як красиво укладати короткі тонкі волоски у обличчя та на скронях – ефектні зачіски в афро- та латиноамериканському стилі.