Чим підживити огірки в липні: краще добриво від досвідчених агрономів

Огірки максимально плодоносять у липні та серпні. Агрономи радять не покладатися на щасливий випадок та забезпечити овочам оптимальний догляд. Зокрема – ввести в ґрунт ефективне добриво – підживлення готується досить просто.

Чим підживити огірки в липні: краще добриво від досвідчених агрономів - today.ua

Досвідчені дачники звертають увагу, що огірки дуже чутливі до складу грунту. Він має бути родючим, слабокислим або з нейтральною реакцією рН у межах 6,2-7,0. Городники радять вносити на ділянках із кислим ґрунтом вапно для нормалізації кислотності.

У липні інтервал між внесенням поживних сумішей має бути раз на два тижні. Якщо раніше в землю вносився компост та суперфосфат, цього буде достатньо.

Агрономи поділилися легким рецептом підживлення для огірків, яке оптимально використовувати у липні. Для цього слід розчинити по 1 ст. л. сульфату калію, суперфосфату та сечовини, а також літр свіжого коров'яку у 10 літрах води.

Коров'як можна замінити курячим послідом, але тоді його потрібно використовувати менше – 500 г. Таке саморобне добриво чудово підходить для підживлення тепличних огірків. Засіб слід застосовувати наступним чином: на 1 кв. м площі потрібно вносити по 2-3 л добрива.

Чим підживити огірки в липні: краще добриво від досвідчених агрономівЯкщо раніше вносилися мінеральні добрива, потрібна нормалізація кислотності ґрунту. Для цього потрібно використовувати склянку деревної золи на 1 кв. м землі раз на місяць.

Раніше ми повідомляли, що для отримання чудового врожаю огірків дачники вдаються до трьох етапів підживлення.