Чорна смуга: астрологи попередили трьох жінок за знаком Зодіаку про невдачі на тижні

Наступний тиждень буде невдалим для жінок, які народилися під трьома знаками Зодіаку. Астрологи попередили – на них чекає чорна смуга.

Чорна смуга: астрологи попередили трьох жінок за знаком Зодіаку про невдачі на тижні - today.ua

Езотерики презентували гороскоп для трьох знаків Зодіаку. У період з 15 по 21 серпня на них очікують розчарування. Йдеться про Стрільці, Терези та Діви.

Терези

Жінки-Терези наступного тижня зіткнуться з труднощами в будь-яких починаннях. Це поганий період для кардинальних змін у житті. Краще перечекати несприятливий час. Поки що зірки не на вашому боці. Астрологи порадили прислухатися до внутрішнього голосу – інтуїція допоможе уникнути загострення ситуації та проблем.

Діви

Наступний тиждень буде несприятливим і для Дів. Вони можуть зіткнутися з непорозумінням з близькими – виникатимуть сварки, дрібні конфлікти, непорозуміння та невдалі збіги обставин. Негаразди зіпсують настрій, але не виб'ють із колії. Вам буде складно зосередитися на завданнях і отримати хороший результат – не впадайте у відчай, це скоро минеться.

Чорна смуга: астрологи попередили трьох жінок за знаком Зодіаку про невдачі на тижні

Стрільці

Дівчата-Стрільці до кінця тижня отримають негативні звістки – у них розпочнеться чорна смуга. Зірочки порекомендували їм зберігати спокій і запастися терпінням. Згладити конфлікти допоможе дипломатичний підхід до їх вирішення.

Нагадаємо, раніше астрологи попередили три знаки Зодіаку про крах особистого життя – вони у серпні втратять кохання.