Що покласти в пральну машинку, щоб зібрати шерсть: одна доступна річ, яка є у сумочці кожної жінки

Люди, які вдома тримають тварин – котів, собак, гризунів, тхорів і навіть морських свинок, мають проблеми з шерстю. Волосся не тільки літає по всій квартирі, а й налипає на одяг. Прання таких речей досить проблематичне, адже ворс може забитися та призвести до поломки пральної машини. Також чисті речі без волосся обов'язково після прання будуть у шерсті. Але виправити це можна, якщо покласти в барабан одну доступну річ, яка є в сумочці майже кожної жінки.

Що покласти в пральну машинку, щоб зібрати шерсть: одна доступна річ, яка є у сумочці кожної жінки - today.ua

Йдеться про вологу серветку.

Одну або дві серветки потрібно покласти прямо в барабан машинки. Вона виступить у ролі щітки, яка в процесі прання "плаватиме" між одягом і збиратиме всю шерсть, а також стане своєрідним фільтром, який не дозволить волоссю потрапити в механізми. За підсумками ви отримаєте чисті речі практично без волосся і вдасться запобігти поломці пралки. Що покласти в пральну машинку, щоб зібрати шерсть: одна доступна річ, яка є у сумочці кожної жінки Варто враховувати, що вологі серветки мають свій специфічний запах, який осяде на одязі. У такому випадку потрібно обирати серветки без запаху або додавати до барабана засіб, який нейтралізує запах.

Варто зазначити, що дорогі серветки на тканинній основі не підійдуть для цього лайфхака, а ось найдешевші синтетичні – якраз.

Нагадаємо, досвідчені господині поділилися корисним лайфхаком, навіщо потрібно класти губку у пральну машинку.