Що зробити з кущами полуниці після збору ягід, щоб збільшити врожайність на наступний рік

Доглядати рослини потрібно не лише до їх дозрівання, а й після, щоб забезпечити себе гарним урожаєм наступного року. Досвідчені городники розповіли, що треба робити з кущами полуниці після збирання ягід, щоб наступного сезону їх було вдвічі більше, а також поділилися рецептом ефективного підживлення для полуничних кущів.

Що зробити з кущами полуниці після збору ягід, щоб збільшити врожайність на наступний рік - today.ua

Що зробити з кущами полуниці після збирання ягід?

Полуниця дуже рано закінчує плодити, і, зібравши один два врожаї, не можна так просто кидати грядку напризволяще. Адже вона заростає травою та бур'янами, які тягнуть із рослини всі соки. Це може призвести до хвороб і навіть смерті кущів полуниці, і наступного року ви залишитеся без ягід.

А тому весь час потрібно видаляти бур'яни і збирати підсохле і пожовкле листя, щоб оздоровити кущі. Що зробити з кущами полуниці після збору ягід, щоб збільшити врожайність на наступний рік Після збирання врожаю досвідчені городники обприскують кущі розчином марганцю, потім посипають землю деревною золою, а через два-три дні повторюють процедуру.

Якщо немає можливості підгодувати рослини таким чином, то можна зробити розчин із золи – на 10 л води розчинити 500 г золи – настояти пару днів, і розлити під коріння полуниці по півлітра на кущ.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, чим підгодовувати розсаду у липні, щоби помідори дали багатий урожай.