Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся

У вас тонке або рідке волосся? Мрієте про зачіску, яку не потрібно укладати? Тоді скандинавський боб йде до вас.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся - today.ua

Ця стрижка виглядає дуже стильно, полегшує зачіску, надає природного об'єму. Стилісти відзначають, що скандинавський боб підходить абсолютно для будь-якого типу волосся, форми обличчя та віку.

Особливість скандинавського боба?

Скандинавський боб зазвичай стрижуть трохи нижче лінії підборіддя, щоб візуально загострити та звузити обличчя. Роблять стрижку як з чубчиком, так і без. Іноді скандинавський боб стрижуть трохи довше, проте передні пасма все одно залишаються трохи нижче за рівень підборіддя, щоб підкреслити красу овалу обличчя.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волоссяПриродність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся Завдяки своїй природній недбалості скандинавський біб не вимагає укладання. Достатньо вимити волосся, на кінці нанести масло або побризкати локони спреєм з морською сіллю і дати їм висохнути природним шляхом або підсушити феном.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся

Як носити скандинавський боб?

Стрижеться скандинавський боб на прямий проділ, проте укладати його можна як душі завгодно - зробити бічний проділ, візуально створивши асиметрію в зачісці.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся За допомогою засобів для укладання та брашингу, можна укласти волосся з гарним прикореневим об'ємом.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волоссяПриродність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся Довжина дозволяє прибирати волосся за вуха і навіть зробити низький пучок на потилиці або мальвинку на маківці.

Природність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волоссяПриродність, простота та об'єм: скандинавський боб - найкраща стрижка для тонкого волосся Нагадаємо, названо чотири найкрасивіші зачіски на середнє волосся - не нудний боб.