Французький боб - наймодніша стрижка осені, яка омолоджує та не вимагає складного укладання

Наймодніша стрижка осені 2022 року - французький боб. Вона підійде жінкам, які хочуть виглядати легшими та ефектнішими. Зачіска не вимагає складного укладання, а виглядає просто надзвичайно.

Французький боб - наймодніша стрижка осені, яка омолоджує та не вимагає складного укладання - today.ua

Французький боб - оптимальний варіант стрижки для жінок із тонким волоссям, яким візуально не вистачає об'єму. Вона допоможе додати образу легкості та бунтарства. Ця стильна зачіска – один із головних трендів осені, і головний запит майстрам від красунь.

Фішка в стрижці на рівні вилиць - в оригінальному короткому чубчику. Саме така найчастіше асоціюється з француженками та уособлює дух найромантичнішого міста планети - Парижу. Вона може бути як рівною і густою, так і філірованою і тонкою.

Французький боб - наймодніша стрижка осені, яка омолоджує та не вимагає складного укладання Однак можна обійтися і без чубчика – такий варіант стрижки обирала свого часу співачка та актриса Дженніфер Лопес. Кінчики локонів можу бути як прямими, так і завитими. Але обов'язково – легка недбалість, що асоціюється зі свободою Франції. Шарму додасть грайливий берет, яким часто прикрашатимуть голови цього сезону.

Французький боб - наймодніша стрижка осені, яка омолоджує та не вимагає складного укладання Бьюті-експерти зазначають, що французький боб не потребує особливого укладання. Вам знадобиться текстуруючий спрей та фен. Немає їх під рукою? Не біда, цілком можна висушити пасма природним шляхом. Зачіска все одно виглядатиме шикарно, якщо скуйовжити волосся руками.

Французький боб - наймодніша стрижка осені, яка омолоджує та не вимагає складного укладання Стилісти обіцяють модницям, які змінили образ, щедрі компліменти від оточуючих. Основний ефект стрижки – омолоджуючий. Вона максимально підійде жінкам у віці 40 років, оскільки дозволяє візуально "забрати" 5-10 років.

Якщо у вас коротке волосся, спробуйте зробити трендову стрижку із рваними кінчиками - вона також на піку популярності цього сезону.