Італійський боб з омолоджуючим ефектом - трендова стрижка осені 2022

Трендова стрижка осені 2022 - італійський боб. Така зачіска лідирує за кількістю запитів стиліста цього сезону. Вона стала ще більш універсальною та елегантною.

Італійський боб з омолоджуючим ефектом - трендова стрижка осені 2022 - today.ua

Об'ємний італійський боб із кінчиками різної довжини опинився на піку популярності цієї осені. Зачіска виглядає досить невимушено, але з гламурними нотками 60-х років. Такий боб відрізняється від класичного відсутністю чітких ліній. Ця стильна стрижка багаторівнева, саме такі у моді у новому сезоні.

Бьюті-експерти виконують стрижку без рівних зрізів та з мінімальним градуюванням на кінчиках. Це робиться для того, щоб локони залишалися легкими та рухливими. Зі сторони здається, що пасма буквально "парять" у повітрі.

Ефект летіння створює правильне укладання. Частину волосся підкручують від обличчя, а іншу частину – до нього. Ще один популярний спосіб укладання – ніжними хвилями з ефектом вологих локонів. Такий варіант часто віддають перевагу зірки шоу-бізнесу на червоних доріжках.

Італійський боб з омолоджуючим ефектом - трендова стрижка осені 2022 Італійський боб гармонійно виглядає з чубчиком-каскадом. Щоб створити волоссю додатковий об'єм, потрібно зробити косий проділ і частину пасм укласти на один бік.

Оптимальна довжина для такої стрижки – це середина шиї. Таку зачіску можна зробити як на густе, так і на тонке волосся. Можна взагалі не намагатися з укладанням - просто вимити голову, скуйовжити волосся і йти у своїх справах.

Італійський боб з омолоджуючим ефектом - трендова стрижка осені 2022 Італійський боб вже встигли оцінити світові знаменитості, серед яких співачка Дженніфер Лопес, телезірка Кортні Кардаш'ян, актриса Марго Роббі та багато інших.

Нагадаємо про чотири зачіски, які допоможуть візуально виглядати років на десять молодше.