Як видалити жирні плями з одягу: 4 найефективніші засоби, які завжди під рукою

Жирні плями від одягу важко відіпрати звичайним порошком - він може не впоратися із завданням. Не поспішайте до магазину за побутовою хімією. Спробуйте позбавитися проблеми за допомогою підручних засобів, які є у кожної господині.

Як видалити жирні плями з одягу: 4 найефективніші засоби, які завжди під рукою - today.ua

Жирні плями легше видаляти, коли вони свіжі. Якщо залишити річ та забути про неї, перед пранням знадобиться попередня обробка. Спробуйте використати:

Засіб для миття посуду

Рідина для миття посуду успішно видаляє жир з кухонного начиння. Вона впорається із завданням і на одязі. Нанесіть засіб на пляму щільним шаром і залиште на 15-20 хвилин, після чого добре потріть щіткою. Тепер відправте річ у пральну машинку - від проблеми не залишиться сліду.

Соду

На натуральних та тонких тканинах можна використовувати харчову соду. Її слід змішати з водою на рівних частинах. Пасту потрібно викласти на жирну пляму і залишити вбиратися протягом півгодини. Потім, як і в попередньому способі, потрібно потерти забруднену тканину щіткою, а потім випрати одяг.

Господарське мило

Жирні плями добре видаляються господарським милом. Натріть забруднену частину тканини милом, а потім виперіть в машинці. Спосіб оптимально підходить для свіжих плям.

Як видалити жирні плями з одягу: 4 найефективніші засоби, які завжди під рукою

Спирт

Спирт може впоратися з жирними плямами, які так сильно в'їлися, що інші засоби неефективні. Щоб підсилити дію спирту, з'єднайте його з оцтом. Замочіть річ у гарячій воді, а потім вилийте на пляму трохи спирту, залиште на 10 хвилин, а потім простягайте. Метод "термоядерний", тому є сенс спочатку перевірити дію речовини на невеликій ділянці одягу.

Раніше повідомлялося, як прибрати неприємний запах в одязі із секонд-хенду: є чотири прості способи позбутися його.