Які продукти допомагають перетворити жир в м'язи: поради лікаря для тих, хто мріє про спортивну фігуру

Якщо ви худнете або активно займаєтеся спортом, щоб наростити м'язову тканину, то вам важливо знати, які продукти харчування слід обов'язково включити в свій раціон. Медики назвали їжу, яка допомагає перетворити жирову тканину в м'язи.

Які продукти допомагають перетворити жир в м'язи: поради лікаря для тих, хто мріє про спортивну фігуру - today.ua

Регулярні тренування - це тільки половина справи на шляху до красивої рельєфної фігури, необхідно також правильне харчування, багате певними мікроелементами і речовинами.

Улюблена каша спортсмена - вівсянка. Вівсяна крупа містить клітковину, протеїн, вітаміни та мінерали, тому вона обов'язково має бути присутня в меню людини, яка хоче, щоб в його організмі жир перетворився в м'язи.

Банани - поживний і один з найважливіших продуктів в меню спортсменів. Але ними не можна зловживати, оскільки смачна м'якоть містить занадто багато цукру, що може негативно позначитися на здоров'я і фігуру.

Сир - містить багато білка і корисних мікроелементів. Даний продукт важливо включати в раціон і любителям спортивних вправ, і тим, хто мріє стати струнким. Які продукти допомагають перетворити жир в м'язи: поради лікаря для тих, хто мріє про спортивну фігуру Риба - особливо морська. Риб'ячий жир прискорює обмін речовин, що вже само по собі веде до розщеплення жирових клітин. Лосось містить речовини, що прискорюють ріст м'язової тканини.

Ананас краще їсти на сніданок і після тренувань. Кисло-солодкий фрукт розщеплює жири, знімає запалення в м'язах.

Також фахівці рекомендують включити в раціон мигдальні горіхи, шпинат, батат і пити шоколадне молоко. Ці продукти також допомагають перетворити жирову тканину в м'язи.

Дізнайтеся, в який час доби організм найактивніше спалює жири. Вчені стверджують, що харчування, орієнтоване на дотримання ритмів, дозволяє схуднути без дієт.