Коли в Україні закінчиться війна: астролог назвала точну дату настання миру

Астролог Ольга Медвецька спрогнозувала завершення війни в Україні. Вона назвала точну дату настання миру.

Коли в Україні закінчиться війна: астролог назвала точну дату настання миру  - today.ua

Езотерик висловила впевненість у тому, що на Україну вже восени очікують зміни на краще. Ольга Медвецька заявила, що наприкінці жовтня розпочнуться мирні переговори, які призведуть до вирішення проблем.

"Вже за кілька днів після затемнення, а саме з 30 жовтня, розпочнеться період ретроградності планети війни та агресії – Марса. З цього моменту розпочнуться переговори про реальне прийняття мирової угоди. У цьому процесі, як посередники і гаранти, також братимуть участь багато інших держави. Можна сказати, що це буде вирішенням конфлікту", - наголосила Медвецька.

За словами експерта із зірок, головних домовленостей вдасться досягти 8-9 грудня, а весь переговорний процес триватиме до 13 січня наступного року.

Коли в Україні закінчиться війна: астролог назвала точну дату настання миру

Ольга Медвецька вказала, що закріпляться нові правила та угоди між іншими державами чи міжнародними організаціями. Зокрема, вони стосуватимуться візового режиму, правил пересування світом, а також економічної взаємодії.

Астролог підкреслила, що нові домовленості набудуть чинності після 13 січня і до 17 березня 2023 року, плюс відбудеться їхня імплементація на рівні подій.

Раніше своїм прогнозом про завершення війни поділився наймолодший мольфар України Орест Стафійчук.