Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз

Мольфарка Олена Стеценко раніше прогнозувала, що війна в Україні закінчиться за 93 дні після початку. Проте зараз вона надала нові дані щодо завершення бойових дій.

Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз - today.ua

Українці з нетерпінням чекають настання миру в рідній країні. Однак поки що ситуація на фронті залишається напруженою. Російські окупанти не поспішають забиратися з нашої землі та продовжують спроби захопити більше територій. Відомий екстрасенс Олена Стеценко вважає, що переломний момент уже був і вітчизняна армія відкинула ворога.

"Закінчилася ця темрява, закінчилися коливання. Ми пішли у контрнаступ по всіх напрямках. Війна, по суті, вже закінчилася, абсолютно всі впевнені, що Україна здобула перемогу", - наголосила езотерик в інтерв'ю телеканалу D1.

За словами Стеценка, залишилося прибрати рашистів з України та регіонів, які вони захопили раніше. Вона вважає, що це вдасться зробити наступного року.

"Якщо говорити про звільнення Донбасу, про звільнення Криму, повне звільнення нашої країни, то повне звільнення очікується на весну 2023 року", - поділилася Олена. Вона додала, що закінченню військових дій передуватимуть переговори.

Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз Мольфарка вважає, що Україна оправиться після жорстокої війни за п'ять-сім років, а ось розквіт нашої батьківщини очікується за три роки. Стеценко впевнена, що наша держава отримає багато іноземних інвестицій – і українські міста зрівняються у розвитку з європейськими.

Раніше свій прогноз про закінчення війни презентував наймолодший український мольфар Орест Стафійчук. Він розказав, яким бачить найближче майбутнє нашої країни.

ДЖЕРЕЛОУНИАН