Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз

Автор: Леся Ловіцька

Мольфарка Олена Стеценко раніше прогнозувала, що війна в Україні закінчиться за 93 дні після початку. Проте зараз вона надала нові дані щодо завершення бойових дій.

Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз - today.ua

Українці з нетерпінням чекають настання миру в рідній країні. Однак поки що ситуація на фронті залишається напруженою. Російські окупанти не поспішають забиратися з нашої землі та продовжують спроби захопити більше територій. Відомий екстрасенс Олена Стеценко вважає, що переломний момент уже був і вітчизняна армія відкинула ворога.

"Закінчилася ця темрява, закінчилися коливання. Ми пішли у контрнаступ по всіх напрямках. Війна, по суті, вже закінчилася, абсолютно всі впевнені, що Україна здобула перемогу", - наголосила езотерик в інтерв'ю телеканалу D1.

За словами Стеценка, залишилося прибрати рашистів з України та регіонів, які вони захопили раніше. Вона вважає, що це вдасться зробити наступного року.

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

"Якщо говорити про звільнення Донбасу, про звільнення Криму, повне звільнення нашої країни, то повне звільнення очікується на весну 2023 року", - поділилася Олена. Вона додала, що закінченню військових дій передуватимуть переговори.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли війна в Україні повністю закінчиться: відома мольфарка зробила прогноз Мольфарка вважає, що Україна оправиться після жорстокої війни за п'ять-сім років, а ось розквіт нашої батьківщини очікується за три роки. Стеценко впевнена, що наша держава отримає багато іноземних інвестицій – і українські міста зрівняються у розвитку з європейськими.

Раніше свій прогноз про закінчення війни презентував наймолодший український мольфар Орест Стафійчук. Він розказав, яким бачить найближче майбутнє нашої країни.