Колоски на один бік – стильна літня зачіска першої леді Олени Зеленської

Олена Зеленська – найкреативніша та найстильніша перша леді України. Вона часто з'являється на публіці в дуже цікавому вбранні. Їй вдається дотримуватися суворого дрес-коду дружини президента, але при цьому вводити у своїй гардероб ефектні трендові речі. Те саме стосується її колекції прикрас та зачісок, які вона робить для різних заходів.

Колоски на один бік – стильна літня зачіска першої леді Олени Зеленської - today.ua

Наразі кількість улюблених укладок Олени Зеленської скоротилася. Вона найчастіше залишає волосся розпущеним на бічний проділ і підкручує кінці всередину, або укладає локони в низький пучок або хвіст.

А ось раніше перша леді України була трохи креативнішою. Але під час війни, звісно, не до креативу.

У Мережі з'явились фото дружини Володимира Зеленського за лютий 2020 року. Тоді вона прийшла на Міжнародний форум "Україна на шляху до подолання домашнього та гендерного насильства". На публіці дружина політика постала у довгій чорній спідниці та трендовій білосніжній сорочці з пишними рукавами. Колоски на один бік – стильна літня зачіска першої леді Олени Зеленської Найбільше уваги привернула її зачіска – волосся Олени Зеленської уклали на бічний проділ, з одного боку заплели два колоски, а решту локонів залишили розпущеними, злегка підкрутивши кінці. Колоски на один бік – стильна літня зачіска першої леді Олени Зеленської Враховуючи, що кіски знову повернулися в моду, така зачіска (нагадує Лагерту із серіалу "Вікінги") стала б чудовим варіантом на палюче літо. Доповнити образ можна за допомогою трендових аксесуарів, як це зробила перша леді, та стильними масивними сонцезахисними окулярами.

Нагадаємо, Олена Зеленська у сукні зі стрілками показала найкрасивіше офісне вбрання.