Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід

Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і закохує в себе з першого погляду.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід - today.ua

Сіамська кішка

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід Розкішний біло-кавове або молочно-шоколадне забарвлення, гнучка хода, глибокий погляд блакитних очей ... Саме в цю породу закохані мільйони людей у всьому світі, за цю зовнішню красу цим кішкам прощають їх надмірну самостійність і зарозумілість.

бірманська кішка

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід Характер цих кішок спокійний і заспокійливий, бірманська порода відрізняється витонченістю і інтелігентністю. Часом здається, що їх бездонні блакитні очі видають неймовірну мудрість, просто кішки не можуть про неї розповісти.

Охос Азулес

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід Забарвлення кішок цієї породи може бути найрізноманітнішим, але унікальною особливістю чистокровних Охос Азулес будуть блакитні мигдалеподібної форми очі.

Гімалайський кіт

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід Пухнасті і схожі на м'яку іграшку котики цієї породи насправді можуть тримати в страху всю сім'ю, якщо вчасно не зайнятися їх вихованням і не показати, хто в домі господар. Причому, робити це доведеться тільки в поважної і лагідною манері, ці блакитноокі кішки не виносять крику і агресії на свою адресу.

Турецька ангора

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід Кішки породи турецька ангора є національним надбанням Туреччини. Білосніжні красуні з дивно яскравими синіми очима змушують захоплюватися їх красою. За характером турецька ангора вперта, але в той же час, дуже ласкава і розумна кішка.

Дізнайтеся також, кішки яких порід ніколи не стануть причиною алергії у господарів. Ці вихованці безпечні для дітей і дорослих.