Шкіряна куртка буде як нова: як правильно чистити верхній одяг

Шкіряна куртка – універсальний верхній одяг, який підходить під будь-який стиль. За нею непросто доглядати – не можна відправити річ у пральну машинку, бо є ризик безнадійно зіпсувати. З часом все одно доведеться її чистити. Можна здати виріб у хімчистку, а можна почистити його у домашніх умовах.

Шкіряна куртка буде як нова: як правильно чистити верхній одяг  - today.ua

На шкіряній куртці, особливо світлих відтінків, часто з'являються бруд, плями та розводи. Деякі забруднення можна легко прибрати мокрими серветками. З більш серйозними впорається мильний розчин із додаванням лимонного соку. Якщо усунути забруднення не вдалося, спробуйте протерти їх ватним спонжем, змоченим у спирті.

Шкіряна куртка буде як нова: як правильно чистити верхній одяг

Жирні плями усуне бензин, після використання якого потрібно протерти куртку соком лимона. Потім знову треба вимити місце, де була пляма, мильною водою.

Шкіра швидко вбирає запахи. Їх можна усунути, вивішуючи річ на плічках у провітрюваному місці, наприклад, на балконі. Видалити небажані аромати допоможуть пари оцту. Влийте в таз із гарячою водою оцет, а потім підвісьте куртку над ним у ванній. Закрийте приміщення на 30-60 хвилин, щоб шкіра ввібрала пару. Готово!

Шкіряна куртка буде як нова: як правильно чистити верхній одяг

Щоб шкіряна куртка виглядала як нова та служила багато років, потрібно регулярно обробляти матеріал спеціальними просоченнями. Їх можна купити у будь-якому магазині побутової хімії. Якщо під рукою не виявилося засобу, можна використовувати рицинову олію, жирний косметичний крем і гліцерин.

Раніше повідомлялося про п'ять моделей курток, дублянок і пуховиків, яких краще позбутися - вони давно вийшли з моди.