Крим повернеться до України без війни: астролог Влад Росс назвав головну умову

"Крим – це Україна!" - не перестаємо всі ми повторювати. Так було, є і завжди буде. У цьому впевнений і відомий астролог Влад Росс. І доки українська армія готується до наступу, експерт із зірок запевняє, що за півострів битися не доведеться, його віддадуть без бою. Але за якої умови?

Крим повернеться до України без війни: астролог Влад Росс назвав головну умову - today.ua

Повернення Криму до рідної гавані відбудеться незабаром, упевнений астролог. Влад Росс зазначає, що це станеться мирним шляхом, коли в Росії відбудеться зміна влади і Путін буде скинутий з престолу. Нові управлінці підуть на поступки, щоб підняти економіку країни та скасувати санкції.

"Нова російська влада, яка прийде після падіння режиму Путіна, всіляко домагатиметься зняття санкцій з Росії. І щоб підняти російську економіку, вона, у тому числі, поверне Крим", - каже астролог.

Крим повернеться до України без війни: астролог Влад Росс назвав головну умову Щобільше, довгоочікувана подія відбудеться не в неосяжному майбутньому, а дуже скоро - в найближчі кілька років.

"Це може пройти відразу після 2025 року, коли Плутон увійде в зодіакальний знак Водолія. Росія почне сипатися, тобто ситуація буде такою, що самої РФ після 2025-го може не бути", - зазначив астролог.

Нагадаємо, карпатська мольфарка зробила невтішне передбачення – війна може тривати 4 роки.