Літній манікюр: 3 варіанти дизайну нігтів, щоб вони відростали непомітно

Літній манікюр залишається затребуваною б'юті-процедурою, незважаючи на війну. Психологи порадили не виключати зі свого життя такі приємні дрібниці як догляд за руками. Фахівці у сфері nail-індустрії назвали 3 дизайни нігтів, щоб вони відростали непомітно.

Літній манікюр: 3 варіанти дизайну нігтів, щоб вони відростали непомітно - today.ua

Дівчата і жінки цього сезону частіше вибирають яскравий манікюр, з яскравими і насиченими відтінками лаку. Соковиті кольори виглядають дуже виграшно, проте їх люблять далеко не всі. До того ж такий манікюр недоречний у діловому стилі.

Є три варіанти дизайну нігтів, які майже непомітно відростають на нігтях. При цьому їх все ж таки не рекомендують переношувати.

Кольоровий френч

Французький манікюр не втрачає актуальності будь-якої пори року. Проте влітку модниці найчастіше зупиняють вибір на різнобарвних "посмішках". Вони у поєднанні з нюдовою базою виглядають ефектно. І навіть за кілька тижнів немає помітного переходу між кутикулою і початком покриття.

Літній манікюр: 3 варіанти дизайну нігтів, щоб вони відростали непомітно Омбре

Майстри радять поєднувати різні кольори, але віддавати перевагу приглушеним. Омбре від білого або натурального відтінку до більш насиченого буде чудовим рішенням.

Літній манікюр: 3 варіанти дизайну нігтів, щоб вони відростали непомітно

Легкі квіткові мотиви

Трендовий, квітковий дизайн нігтів також може бути універсальним. Літній манікюр можна зробити так: нанести пастельну основу та нанести малюнок ближче до торця нігтьової пластини.

Літній манікюр: 3 варіанти дизайну нігтів, щоб вони відростали непомітно Нагадаємо, про наймодніший дизайн нігтів літа 2022 - популярні ідеї представлені тут.