Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку

Літній манікюр передбачає використання яскравих та соковитих кольорів. Одним із фаворитів сезону став рожевий та його відтінки.

Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку  - today.ua

Улюблений колір ляльки Барбі здатний покращити настрій будь-якої модниці. Пропонуємо вам 4 найпопулярніші дизайни цього сезону.

Фрукти

Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку Літній манікюр з фруктами котрий рік не втрачає актуальності. Клієнтки просять майстрів намалювати на нігтях різні сезонні ягоди. Рожева та червона м'якоть фруктів у поєднанні із зеленим листям виглядає оригінально та свіжо.

Хвилі

Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку Море цього непростого року побачать небагато українок. Але ніщо не заважає нанести хвилі на нігті. Вони ефектно виглядають з контрастними квітами – білим, жовтим, помаранчевим – головне, щоб було відсилання до морського мотиву.

Мармур

Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку Однотонне покриття виглядає трохи нудно. Нанесіть на нігтики ефектні розводи, що нагадують мармур. Цікавий кам'яний манікюр затребуваний як улітку, так і в холодну пору року – змінюються лише кольори покриття.

Блискітки

Літній манікюр: 4 наймодніші дизайни нігтів з трендовим кольором лаку Прекрасний варіант літнього манікюру – з усілякими стразами, блискітками, бульонками та шиммером. Такі нігті точно не залишаться непоміченими. Вони добре виглядають як на довгих, так і на середніх нігтях.

Нагадаємо, цього сезону наймодніший дизайн нігтів – з метеликами. Стильні літні ідеї можна побачити тут.

ДЖЕРЕЛОФокус
  • ТЕГИ