Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски

Стрижка здатна підкреслити як переваги, і недоліки. Освіжити зовнішність жінок віком від 40 років допоможе каре. Бьюті-експерти назвали його найкращою зачіскою, яка додасть зовнішності легкості та освіжить звичний образ.

Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски  - today.ua

Каре дозволяє візуально скинути кілька років. При цьому така стрижка відмінно вписується у будь-який стиль. У 2022 році фахівці у сфері краси пропонують безліч варіантів популярної жіночої зачіски.

Основні нюанси:

  • каре – найкраща стрижка для тонкого та середнього волосся, для кучерявих більше підійде градуйована або багатошарова;
  • попросіть майстра оцінити вашу форму особи та порадити оптимальний варіант;
  • каре підкреслює лінію підборіддя та шиї;
  • зачіска дозволяє візуально пом'якшити важке підборіддя;
  • стрижка потребує регулярної корекції, кожен місяць-півтора;
  • на ній будуть ефектно віглядати висвітлені пасма – зачіска вийде більш молодіжною.

Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски

Наймодніші варіанти популярної зачіски

Класика – краще виглядає на жінок з овальною, ромбоподібною чи трикутною формами обличчя. Але чіткі форми вимагають постійного укладання.

Градоване каре допоможе створити об'ємний округлий силует. Така стрижка – одна з найпростіших у догляді.

Багатошарове каре створить ілюзію густоти тонкого волосся, а для густого волосся - зменшить їх вагу і зробить локони більш слухняними.

Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски Каскад-каре для жінок - універсальний варіант, який чудово виглядає як на прямому, так і на кучерявому волоссі.

Подовжене каре передбачає довше волосся спереду, що візуально додає пасмам більшого об'єму. Відмінний вибір для жінок з тонким волоссям.

Коротке каре підкреслює тонкі риси обличчя, відкриває шию та плечі. Воно краще виглядає на прямих косах і не підійде повним жінкам.

Каре з чубчиком дозволяє приховати ознаки старіння, серед яких зморшки на лобі та втомлений погляд.

Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски Косий чубчик підійде градуйованому каре, багатошаровому та каскаду. Подовжений чубчик ефектно спадає та обрамляє обличчя.

Чубчик-завіса - наймодніший в цьому сезоні. Він підійде будь-якого типу обличчя. Рідкий прямий чубчик поєднується з класичним каре, градуйованим, багатошаровим та подовженим. Рваний чубчик підійде дамам з тонким волоссям, яке не потребує особливого укладання.

Краща омолоджуюча стрижка для жінок старше 40 років: найбільш модні та стильні зачіски Нагадаємо про три наймодніші укладання цього літа.

ДЖЕРЕЛОtrserial.net.ua