Кращі омолоджуючі стрижки для жінок старше 40 років: три наймодніші зачіски осені

У юні роки багато красунь намагаються виглядати старше, для чого роблять складні укладання, випрямляють волосся і фарбують його в глибокі темні тони. Проте з роками жінки хочуть здаватися молодшими. Особливо це актуально після 40 років, коли на обличчі з'являються перші зморшки та шкіра стає не такою свіжою. Стилісти порадили три найактуальніші стрижки для зрілих жінок.

Кращі омолоджуючі стрижки для жінок старше 40 років: три наймодніші зачіски осені - today.ua

Чубчик-шторка та освітлені пасма

Кращі омолоджуючі стрижки для жінок старше 40 років: три наймодніші зачіски осені Бьюті-експерти запевняють, що легкий чубчик-шторка підходить майже всім жінкам. Воно візуально робить обличчя молодшим і приємнішим, надає локонам об'єм у обличчя. Така зачіска разом із освітленими пасмами відволікає увагу від дрібних зморшок. При цьому вона не закриває лоб та очі. А ось рівний, як по лінійці чубчик, візуально додасть років.

Стилісти радять освітлювати деякі пасма в обличчя – як блондинкам і русявим, так і брюнеткам. Бліки допоможуть освіжити образ.

Недбале укладання

Кращі омолоджуючі стрижки для жінок старше 40 років: три наймодніші зачіски осені Хвилі на волоссі здатні "омолодити" свою володарку. Голлівудські зірки часто використовують цей прийом. Замість ідеально прямого волосся вони роблять грайливі скуйовджені локони, які виглядають, як після купання в морі. Використовуйте мінімум засобів для укладки.

Щоб створити таку стрижку, потрібно профілювати волосся та укоротити локони у обличчя. Нанесіть на вимите волосся трохи пінки, просушіть феном або залиште висихати природним чином.

Асиметрія

Кращі омолоджуючі стрижки для жінок старше 40 років: три наймодніші зачіски осені Незграбні риси обличчя пом'якшить асиметрична стрижка з косим проділом. Вона здатна створити ефект густоти та об'єму волосся, а обличчю надати приємну округлість, яка властива молодим дівчатам.

Такі зачіски можна створити як на довге, так і на коротке волосся. Грайливо вистрижені пасма виглядають цікаво і підкреслюють красу очей. Такі укладання – відмінний варіант для дорослих леді, які хочуть виглядати молодшими.

А для сміливих жінок підійде трендова стрижка японської принцеси, яку нещодавно продемонструвала акторка Ніколь Кідман.