Напад Білорусі та смерть Путіна: переможець “Битви екстрасенсів“ спрогнозував розвиток війни в Україні

Відомий езотерик Арман Цибульський спрогнозував розвиток війни в Україні. Переможець 20-го сезону шоу "Битва екстрасенсів" передрік напад Білорусі та смерть російського диктатора Володимира Путіна.

Напад Білорусі та смерть Путіна: переможець “Битви екстрасенсів“ спрогнозував розвиток війни в Україні  - today.ua

Повномасштабна російсько-українська війна триватиме досить довго. Про це повідомив відомий екстрасенс Арман Цибульський. Він вважає, що ситуація на фронті буде нестабільною. Переваги будуть то на боці окупантів, то на нашій.

За прогнозами Цибульського, російський диктатор умовитиме президента Білорусі Олександра Лукашенка вступити у війну. Він змусить свої війська виконувати злочинні накази та спробує захопити українську територію. Екстрасенс також уточнив, що у протистояння втрутиться Польща – це призведе до нового циклу бойових дій.

"Повне повернення тимчасово окупованих територій не надасть гарантій безпеки. Якщо ми боротимемося в межах своєї країни, це ні до чого не приведе. Для того, щоб перемогти, потрібно йти в саму Москву і сприяти зміні влади в Росії. Але цього не можна зробити без підтримки інших країн", - наголосив Арман.

Напад Білорусі та смерть Путіна: переможець “Битви екстрасенсів“ спрогнозував розвиток війни в Україні Переможець "Битви екстрасенсів" вважає, що Путін буде при владі ще близько п'яти років, а наприкінці війни піде з життя. Тиран може вчинити самогубство. Поплічників військового злочинця засудять за звірства, скоєні в Україні. При цьому Цибульський наголосив, що Росія "нікуди не подінеться".

"Наприкінці війни він помре. Може через самогубство... Але дуже таємно. А його спільники будуть засуджені. Таким бачу я кінець всієї цієї історії", - поділився провидець.

Раніше зірка "Битви екстрасенсів" Магдалена Мочіовскі зробила прогноз про завершення війни в Україні. Знаменита карпатська мольфарка заявила, що переломні моменти на фронті очікуються ближче до осені.

ДЖЕРЕЛОАпостроф