Названо два доступні продукти для підживлення, які зроблять огірки соковитими та хрусткими

Буває так, що на сусідній ділянці огірки ростуть буйно, а на своїй все ніяк не дадуть навіть першої видимості врожаю. Це пов'язано не тільки з неправильним поливом, але й нестачею поживних речовин. Досвідчені городники поділилися чудовим підживленням всього з двох продуктів, які є на кожній кухні. Від них кущі пожвавішають і дадуть багатий урожай соковитих і хрустких огірків.

Названо два доступні продукти для підживлення, які зроблять огірки соковитими та хрусткими - today.ua

Підживлення для огірків

Зараз на прилавках можна знайти безліч різних добрив. Але немає нічого кращого за підживлення, зроблене з простих продуктів, які є на кожній кухні. Так воно буде в рази кориснішим і принесе найкращий результат – не дарма ним віками користувалися наші предки.

Для органічного підживлення огірків знадобиться 5 літрів води, пів пачки сухих дріжджів та 1 столова ложка цукру. Всі інгредієнти потрібно перемішати, залишити настоюватися хоча б на дві години. Названо два доступні продукти для підживлення, які зроблять огірки соковитими та хрусткими Готовий настій розводять у співвідношенні 1 літр на відро води та поливають кущі. Це дріжджове підживлення не тільки корисне, але й безпечне. У ньому міститься багато важливих мікроелементів та мінералів, які дозволять кущам зміцніти і дати гарний урожай яскраво-зелених, соковитих та хрустких огірків.

Нагадаємо, названий доступний продукт, який допоможе помідорам швидше почервоніти на грядці та стати солодшими.