Не проклинайте Путіна: екстрасенс розповів, як відповідати росіянам, які радіють гибелі українців

Відомий екстрасенс Макс Гордєєв порадив українцям не проклинати президента РФ Володимира Путіна. Езотерик також розповів, як відповідати росіянам, які радіють загибелі українців.

Не проклинайте Путіна: екстрасенс розповів, як відповідати росіянам, які радіють гибелі українців - today.ua

Росія продовжує руйнувати українські міста, вбиваючи військових та мирних жителів. Звірства окупантів шокували мільйони українців та біженців, які рятувалися від бойових дій. Весь цивілізований світ підтримує нашу країну, яка є об'єктом нападу.

Макс Гордєєв нагадав, що багато росіян сильно тішаться смертям українців. Про це свідчать їхні жахливі коментарі у соціальних мережах. Ясновидець пояснив, чому не варто вступати в дискусії з тими, хто підтримує рашистів.

Екстрасенс рекомендував ігнорувати випади громадян ворожої країни. Він підкреслив, що їх тільки тішать відповіді українців. Гордєєв пояснив, як відповідати на провокаційні заяви.

"Не фокусуйтеся на цьому, не реагуйте. Коли людина реагує на коментар, вона віддає їм енергію та силу. Потрібно не реагувати, блокувати, ставити фільтр... Якщо вас хтось провокує на якісь моменти, у жодному разі не реагуйте. Блокуйте або пишіть щось таке, що поставить їх у глухий кут. Наприклад: "Добре, спасибі" або "Ок"", - порадив Макс Гордєєв у YouTube-програмі "Ранок з Україною".

Макс вважає, що позбавлятися негативу потрібно за допомогою спорту та інших фізичних активностей. Він упевнений, що якщо його відправляти у відповідь, людина страждає та втрачає життєву енергію.

"Випустіть цю енергію в природу, але в жодному разі не віддавайте її людям", - закликав Гордєєв.

Езотерик зазначив, що українці повинні перестати проклинати Путіна, як би це складно не було.

"Ніколи, у жодному разі не вимовляйте імені Путлера. Ніколи! Він отримує від цього вашу енергію", - резюмував екстрасенс.

Раніше Макс Гордєєв заявив, що Путін незабаром помре. Езотерик назвав можливого наступника російського диктатора.