Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок

Пірсинг став справжнім мистецтвом. Багато хто вже не обмежується стандартними двома дірочками у вухах. Другим рядом сережок чи пробитим хрящем також вже нікого не здивувати. Загалом на одному вусі може бути близько 10 сережок. Ми вирішили показати найцікавіші місця та приклади їх стилізації, якщо у вас вже є пара дірочок у вухах.

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок - today.ua

Нестандартний пірсинг вух – фотоприклади

VL пірсинг

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Дві дірочки одна над одною стануть цікавим рішенням, особливо якщо у вас велика мочка вуха, яка дозволяє отак от розмістити два крихітні сережки.

Пірсинг Upper lobe

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Між мочкою вуха і хрящем йде тонка смужка шкіри, на якій може розміститися якась мила сережка. На фото у дівчини сережка у вигляді меча, а можна вставити стрілку або ряд зірочок, що зменшується.

Пірсинг helix

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережокНестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок На хрящі у нас досить багато місця і туди можна вставити сережку-кільце, яке б оточувало кінчик вуха, або спіраль, або сережку-дугу, яка красиво прикрашатиме завиток вуха.

Пірсинг передній helix

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок На цьому місці можна розмістити як кільце, так і дугу.

Пірсинг раковини

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Пірсинг роблять і всередині вуха. Найчастіше туди вставляють невелику акуратну сережку.

Пірсинг scaffold

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Для цього пірсингу потребує дві дірочки у зовнішньому хрящі. Зазвичай їх роблять по діагоналі один навпроти одного під будь-яким кутом і з'єднують разом штангою.

Пірсинг daith

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Ще один пірсинг, який робиться усередині вушної раковини на хрящі. Цікаво, але деякі люди пробивають це місце, щоб позбавитися сильного головного болю і мігрені, хоча жодних медичних доказів цього немає.

Пірсинг rook

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Ще один хрящ у вушній раковині. Це наскрізна дірочка, в яку зазвичай вставляють штангу.

Пірсинг tragus

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Трангусом вже нікого не здивуєш, але можна спробувати. До того ж не у всіх достатньо виражений цей хрящ, щоб на ньому можна було б зробити дірочку та підібрати сережку.

Пірсинг anti-tragus

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Хрящ розташовується навпроти трангуса і має таку ж гостру форму.

Пірсинг snug

Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Трохи вище за анті-трангус знаходиться снуг. Найчастіше його прикрашають кільцем.

Цікаво, але в індустрії краси з'явилися експерти з пірсингу, які проводять аналіз вушних раковин і дають свої рекомендації, де пробити вухо та яку сережку вставити. Нестандартний пірсинг вух: фотоприклади цікавих рішень, якщо вже є пара сережок Нагадаємо, стилісти назвали шість сучасних зачісок на середнє волосся, які личать абсолютно всім незалежно від віку.