Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну

Манікюр в новорічну ніч повинен бути привабливим, акуратним і сучасним. Нігтики можна сміливо прикрашати блискітками, стразами, паєтками, малюнками і блискучими візерунками.

Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну - today.ua

Не забувайте і про головні символи новорічних святах і про те, що настає рік Бика! Дід Мороз і Снігуронька, олені, Санта Клаус і його милі помічники, різдвяні зірочки, сніжинки, морозні візерунки, красиві пейзажі, ялинкові прикраси і багато-багато іншого можна відобразити на своїх нігтиках. Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну Перш за все, варто вирішити, в яких тонах ви хочете зробити новорічний манікюр 2021. Це залежить від вибору вбрання. Якщо плаття або костюм будуть рясно прикрашені яскравими і сяючими елементами, то нігтики краще покрити матовим лаком, обмежившись не надто помітними акцентами. Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну Якщо ж наряд буде досить стриманим, то дизайн святкового манікюру можна зробити максимально яскравим і блискучим.

Експерти Фен-шуй стверджують, що символ наступаючого року не прихильним до тих, хто зустрічає його в яскраво-червоному вбранні. Але це не поширюється на нейл-арт, нігті можна сміливо покривати червоним, синім, зеленим, золотавим, сріблястим лаками, або вибрати свій улюблений колір, як основний, доповнити різними строкатими елементами. Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну Найголовніше, щоб дизайн манікюру на Новий рік 2021 вам подобався, при кожному погляді на нього радував і піднімав настрій. Новорічний манікюр: нові ідеї святкового дизайну Щоб Бик був прихильний до вас і вашої сім'ї, прикрасьте новорічну ялинку, щоб символ Нового року залишився задоволений. Як це зробити?