Не можуть вийти заміж: топ-3 жіночих знаки Зодіаку, у яких складнощі у відносинах з чоловіками

Багато жінок не можуть побудувати стосунки з чоловіками. Проте астрологи вважають, що представницям деяких сузір'їв це дається максимально важко. Вони назвали топ-3 жіночих знаків Зодіаку, які практично ніколи не виходять заміж чи розлучаються.

Не можуть вийти заміж: топ-3 жіночих знаки Зодіаку, у яких складнощі у відносинах з чоловіками  - today.ua

Не кожна дівчина може похвалитися щасливим особистим життям. Але деякі буквально тонуть у проблемах із протилежною статтю. Їхні романи постійно закінчуються провалами, а весілля стає недосяжною метою. Але навіть ті, хто сходив до РАГСу, у результаті все одно залишаються одні. Є 3 знаки Зодіаку, під якими народжуються невдахи у любовних справах.

Скорпіони

Серед жінок-Скорпіонів багато закоренілих кар'єристок. Вони успішно просуваються по роботі, а от із сім'єю справи не ладнаються. Такі жінки ставлять на перше місце самореалізацію і можуть за все життя так і не приміряти білу сукню нареченої.

Козероги

Серед дівчат цього знака багато дуже впертих особин, які дуже вимогливі до потенційних супутників. Вони дуже близькі з мамами та бабусями, часто просять у них поради, як правильно будувати стосунки. Партнерам Козерогів не подобається така активна участь третіх осіб у своїх відносинах. Через це у парах часто виникають конфлікти – і жінки залишаються на самоті, чекати на нових принців.

Не можуть вийти заміж: топ-3 жіночих знаки Зодіаку, у яких складнощі у відносинах з чоловіками

Тільці

Жінки-Тільці з юних років мріють про чоловіка та дітей. Згодом бажання стати дружиною та матір'ю лише посилюється. Але кохані цих дам лякаються їхнього натиску, тому нерідко збігають із-під вінця туди, де пред'являють менше вимог і немає чітких зобов'язань.

Нагадаємо про трьох чоловіків за знаком Зодіаку, яких називають вічними холостяками - вони відмовляються одружуватися. 

ДЖЕРЕЛОУНИАН