Перці дадуть вдвічі більше плодів - два чудо-підживлення для збільшення врожайності

Збирати по 20-30 перців із куща за раз – це реальність. А все завдяки чарівному підживленню, яке в рази збільшує врожайність на грядці. Досвідчені городники розповіли, чим удобрити рослини, щоб побачити результат вже за кілька тижнів.

Перці дадуть вдвічі більше плодів - два чудо-підживлення для збільшення врожайності - today.ua

Підживлення для перців для збільшення врожайності

В основному підживлення рослин проводять у період формування та наливу плодів, але і під час дозрівання рослини потребують таких корисних елементів як калій, магній та кальцій. І заповнити ці вітаміни можна за допомогою підживлення, яке допоможе вдвічі збільшити врожайність. Перці дадуть вдвічі більше плодів - два чудо-підживлення для збільшення врожайності Досвідчені городники зазначають, що для цього знадобиться лише два інгредієнти – деревна зола та вода.

Для підживлення перцю потрібно розвести склянку золи в одному літрі води і дати настоятися протягом 24 годин.

Готову настоянку розводять у десяти літрах води та поливають кожен кущ перцю під корінь. Достатньо розлити по 0,5 літра підживлення під кожен кущ.

Також не зайвим буде удобрити рослини мінеральною добавкою. Перці дадуть вдвічі більше плодів - два чудо-підживлення для збільшення врожайності Для цього потрібно у десяти літрах води розчинити одну столову ложку калієвої селітри. Настояти та переходити до поливу. Кожен кущ досить удобрити 0,5-1 літрами розчину.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, чим підгодувати помідори в серпні, щоб у них не було щільної білої прожилки.