Плаский живіт – реальність: названий недорогий магазинний продукт, який бореться із жиром

Невеликий відсоток жиру просто необхідний людині, особливо у сильних стресових чи небезпечних для життя ситуаціях. Він допомагає вижити, зігрітися, і саме його спалюватиме в першу чергу організм, щоб врятуватися. Але вісцеральний жир, який відкладається на животі і на внутрішніх органах, може призвести до серйозних захворювань. І щоб цього уникнути, потрібно додати до свого раціону один магазинний продукт.

Плаский живіт – реальність: названий недорогий магазинний продукт, який бореться із жиром - today.ua

Вісцеральний жир обволікає внутрішні органи, що призводить до підвищення артеріального тиску. Через це збільшуються шанси розвитку таких серйозних захворювань як рак, діабет і навіть може призвести до інсульту.

Продукт, який допоможе позбавитися жиру на животі

Йдеться про звичайний натуральний або знежирений грецький йогурт. У його складі не повинно бути жодних добавок чи цукру, а лише молоко та закваска. Більш того, цей продукт можна готувати вдома, придбавши закваску в аптеці чи супермаркеті.

Плаский живіт – реальність: названий недорогий магазинний продукт, який бореться із жиром Дієтологи відзначають, що багаті кальцієм, білком та вітаміном D продукти перешкоджають накопиченню вісцерального жиру та допомагають його спалюванню. Додавання знежиреного грецького йогурту, у складі якого 23 г білка, призведе до того, що людина відчуватиме почуття насиченості набагато довше, пропаде постійне почуття голоду та потяг до солодкого.

Щоб уникнути відкладення жиру на животі, варто виключити або значно скоротити вживання хлібобулочних виробів, цукру, солодощів, сиру та обробленого м'яса.

Нагадаємо, дієтологи назвали вісім ходових продуктів, які можна їсти після закінчення терміну придатності.