Перемога скоро: екстрасенс передбачила результат війни з Росією та назвала дату тріумфу України

Відомий екстрасенс Людмила Хомутовська проаналізувала ситуацію, що склалася в Україні після оголошення мобілізації у Росії. Вона передбачила результат повномасштабної війни та тріумф нашої країни.

Перемога скоро: екстрасенс передбачила результат війни з Росією та назвала дату тріумфу України  - today.ua

Таролог Людмила Хомутовська зробила розклад карт щодо перебігу війни між державами. Вона запевнила, що мобілізовані рашисти не зможуть не вплинути на перебіг бойових дій. Екстрасенс наголосила, що тепер Україні знадобиться більше допомоги.

"Україна матиме ще більшу потребу у зброї, щоб переробити це все на фарш. Сказати, що це прийдуть якісь досить серйозні військові... Я не бачу. Ми набрали обертів", - зазначила Хомутовська.

Перемога скоро: екстрасенс передбачила результат війни з Росією та назвала дату тріумфу України

Езотерик спрогнозувала, що в березні наступного року бойові дії повністю закінчаться або завершиться активна фаза війни. Проте вона наголосила, що українські воїни досить виснажені.

"Погана новина у тому, що наші ЗСУ йдуть захищати дуже втомленими. Однак кардинальних змін мобілізація в РФ не принесе", - підсумувала Людмила Хомутовська.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін оголосив "часткову мобілізацію" у своїй країні 21 вересня. Українці загалом відреагували на нову ініціативу диктатора спокійно. При цьому новий виток повномасштабної війни спричинив різкий стрибок курсу долара – його почали продавати по 45 грн.