Помідори без жорстких білих прожилок: чим підживити кущі у серпні

Дуже неприємно, коли розрізаєш помідор і виявляєш, що всередині добру половину плоду займає неприємна жорстка біла прожилка. У салат таку не наріжеш, тому її доводиться видаляти з овочу. Задля уникнення поганого врожаю, важливо підживлювати кущі. А чим? Розповіли досвідчені городники.

Помідори без жорстких білих прожилок: чим підживити кущі у серпні - today.ua

Помідори без жорстких білих прожилок: чим підгодувати кущі у серпні

Щоб у помідорах не сформувалася жорстка несмачна прожилка не можна допускати надлишку азоту та нестачі калію.

У серпні помідори можна підгодувати калійним добривом, до якого є доступ. Сходіть у найближчий магазин і придбайте потрібне підживлення з необхідним елементом.

Помідори без жорстких білих прожилок: чим підживити кущі у серпні Також будьте обережні у використанні азотних добрив. Знайдіть свою золоту середину, визначивши потреби кущів за їхнім зовнішнім виглядом.

Як зрозуміти, що помідори потребують калію?

Необов'язково зазирати всередину помідорів, щоб зрозуміти, що їм не вистачає цього важливого елемента. Тому що кущі своїм зовнішнім виглядом дадуть зрозуміти, що з ними щось не так.

На нестачу калію вказує гниття верхніх листків на кущах помідорів або наявність опіків на нижніх листках.

Помідори без жорстких білих прожилок: чим підживити кущі у серпні Також варто звернути увагу на самі плоди – чи однорідний у них колір. Якщо одна половинка помідорів стала яскраво-червоною, а друга блідо-рожева, жовта або біла, то варто подумати про підживлення калієм.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, як і коли треба пересаджувати полуницю.