Прості в укладанні, але дуже красиві: три ідеальні зачіски з крабиком для спекотного літа

Раз, два і готове, а виглядає на мільйон. Саме так можна описати ці три зачіски з крабиком. Створити їх не складе труднощів, а виглядають вони так цікаво й хитро, ніби їх зробив професійний стиліст.

Прості в укладанні, але дуже красиві: три ідеальні зачіски з крабиком для спекотного літа - today.ua

Нам не знадобляться ніякі засоби для укладання, спеціальні аксесуари або вміння. Ці три зачіски здатна повторити будь-яка дівчина, і піде у неї на це всього пара хвилин.

Три ідеальні зачіски з крабиком для спекотного літа

Пучок із крабиком

Зберіть волосся ззаду, скрутіть їх у джгут і один раз оберніть у пучок, закріпивши кінці волосся під пучком крабиком. Пару легких рухів, а яка гарна і нехитра вийшла зачіска.

Равлик з крабиком

Зберіть волосся ззаду і закріпіть його крабиком, після цього прокрутіть волосся нагору до маківки, приберіть кінці під нього і знову захопіть шпилькою. Краще один раз побачити у відео, ніж сто разів пояснювати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NICHOLE (@nicholeciotti)

Мальвінка з крабиком

Зберіть волосся на маківці в мальвінку і закріпіть резинкою. Розділіть волосся і просмикніть з-під низу хвостик, але не до кінця, а кінчики локонів закріпіть крабиком, сховавши при цьому резинку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NICHOLE (@nicholeciotti)

А щоб укладання виглядало пишнішим, можна підкрутити волосся на плойку або бігуді. Резинки обирайте у колір волосся або беріть прозорі.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала найзручніше і найстильніше укладання цього літа - гладкий пучок і дві тонкі кіски.